TEMİZLİKÇİ KADIN

TEMİZLİKÇİ KADIN

temizlikci-kadin

Evinize gündüzlü veya yatılı olarak Temizlikçi Kadın tutmak istiyor olabilirsiniz. İş yerinizdeki yoğunluktan veya genel hayat koşullarından evinize vakit ayıramıyor, yapılacak işlerin üstesinden gelemiyor olabilirsiniz. Tüm ev işlerinizi yapacak (dip temizlik yapılması, kirli çamaşırların rengine göre yıkanması, yıkanmış olan çamaşırların ütülenmesi ve size uygun yemeklerin yapılması gibi) güvenilir tecrübeli temizlikçiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizliğin hep erteleniyor olması hem sizi rahatsız edecektir hem de toz ve kirli bir ortamda yaşamak hastalıklara sebebiyet verebilecektir. Çok dikkat edilmese de ev içi ortamın hijyeni sizin gününüzü ve hayatını belirleyebilmektedir. Bu nedenle bir gün temizlik yaptım bitti veya evime dip temizlik yaptırdım o gün her şey bitti olmuyor maalesef.

Eğer ki ev işlerinde bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız, düzenli olarak gelecek bir temizlikçiye ihtiyacınız vardır. Düzenli olarak dediğimiz sistem; ister tam zamanlı, haftanın 6 günü olarak çalışacak gündüzlü, yatılı kalacak temizlikçiler ya da haftanın en az bir günü gündüzlü olarak çalışacak temizlikçiler diyebiliriz. Bu sistem tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Her zaman çok temiz ve düzenli bir ev istiyorsanız elbette tam zamanlı çalışma yapıları size uymaktadır, ya da evin tozlanmasını ve kirlenmesini biraz göz ardı edip, en az haftanın bir günü almak da size mantıklı gelebilir. Haftalık bir günden daha fazla alarak da bu durumu düzene sokabilirsiniz.


0536 301 74 34


Eğer ki evde çocuk, bebek, yaşlı veya hasta gibi yakınlarınız varsa, hafta da bir günlük temizlikçi kadın size yeterli olmayacaktır. Çünkü evin içinde sürekli bir yaşayanın olması, evin de hijyenik kalması anlamına gelmektedir. Bebek veya hasta diye ayırım yapmanın doğru olmadığını bilerek, her yaşayan insanın sağlık koşullarını korumak önemlidir. Tüm bu durumlar göz önünde bulundurularak, evin temiz ve düzenli olması hem akıl sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir.

Gündüzlü Temizlikçi Kadın

temizlikci-kadin-2

Gündüzlü temizlikçi taleplerinizde;

  • Çalışma saatlerini siz belirlemektesiniz; Genel anlamda çalışma saatlerinin sabah 8-akşam 5 veya sabah 9-akşam 6 dememiz doğru olacaktır. Bu saatler içinde talep ettiğiniz doğrultuda, personelin de tecrübesiyle eviniz dip bucak temizlenerek tertemiz yapılacaktır. Tabii ki sizin hangi zaman aralığında işleri yaptırmak için müsait olduğunuzun da önemi çok büyüktür. Örneğin siz evdeyken işlerin nasıl yapıldığını görmek isteyebilirsiniz, bu nedenle standart gün içi saatler size uymaktadır, ya da sizin evde olduğunuz saatler çok daha farklıdır. O saatler içinde temizlik yapılsın istiyorsunuzdur, ya da siz hiç evde değilken, yardımcınıza güveniyor ve ev içinde temizliği yapıp gitsin de istiyor olabilirsiniz

Yardımcınızdan ev işi dışında çocuklarla ilgili talebiniz de olabilir. Örnek vermek gerekirse, çocuklarla ilgilenilmesi gereken bir ev ortamında eğer çocuklar okula gidiyorsa, sabah 8 – akşam 5 saatleri size uygun olmayacaktır. Çalışma saatlerini çocukların evde olduğu zamana kaydırmak, çocukların okuldan dönüşünde yemeklerin verilmesi, düzenin sağlanması gibi konularda daha sağlıklı bir yaklaşım olacaktır. Veya çalışma saatleriniz çok erken başlıyor olabilir personel sabah erken saatlerde gelebilir, erken saatlerde çıkabilir, ya da daha geç gelerek daha geç saatlerde çıkabilir.

  • Personel özelliklerini siz belirlemektesiniz; Hangi uyruktan olduğuna, genç veya yaşlı olmasına, hangi işlerden tecrübe sahibi olduğu gibi özelliklere sizin karar verebileceğiniz bir sisteme sahibiz. bize özellikleri belirtmenizin ardından size uygun temizlikçi kadın adayları yönlendirmekteyiz. Bu şekilde siz de zaman kaybetmeden size uyan adaylarla işe başlamaktasınız ve aynı zamanda sizin evinizin özelliklerini kabul eden adaylarla işe başlamaktasınız. Karşılıklı olarak yapılan doğru bilgilendirme, her üç tarafa da; ailemize, temizlikçi kadına ve bize zaman kaybettirilmez.
  • Size yakın konumdan aday bulunur; Gündüzlü adayları size en yakın bölgelerden seçmekteyiz. Bu şekilde sabah geliş saatlerinde geç kalmamaları sağlanmaktadır. Konumunuza geliş güzergahları hesaplanır ve çalışacak olan personele doğru hatlar paylaşılarak, evinize en kısa sürede gelmesi sağlanır. Kendi evinden sizin evinize kadar olan yolda, hangi hatları kullanacağına kadar temizlikçi bilgilendirilir ve ilk gün gidiş gelişleri bizim tarafımızdan kontrollü olarak gerçekleştirilir. Yapılan bu işlemle personele yol öğretilir, sonraki günlerde geç kalmaması sağlanır.
  • Haftalık Periyot Seçimi; İster haftanın bir günü olsun, ister tam zamanlı olarak altı gün çalışıp bir gün izin yapsın, tamamen sizin tercihinizi baz almaktayız. Her farklı çalışma periyotlarında da aynı temizlikçi kadın çalışmaya gelmektedir. Sözleşme süremiz içinde dilediğiniz kadar da yardımcınızı değiştirme hakkına sahip oluyorsunuz.

Yatılı Temizlikçi Kadın

Eviniz Villa da olsa daire de olsa sürekli olarak kirlenmekte, tozlanmaktadır. Bu nedenle temizlik her ailemizde değişmekle birlikte günlük bazda yapılmaktadır. Evin içerisinde bir de bebek veya çocuk varsa, o evde hijyen her şeyden önemli bir yer tutmaktadır. Toz ve kir çocukların gelişiminde çok zararlı olmakla birlikte ileriki yaşlarda hastalık konusunda büyük sorun teşkil eder. Bu nedenle evlerin sürekli olarak temiz kalması aile halkı için her zaman daha sağlıklıdır. Evinizde dip köşe temizlik yapacak, günlük olarak kendine plan yaparak haftalık program ile evde temizlenmeyen yer bırakmayacak ve her hafta bu programı uygulayacak tecrübeli yatılı temizlikçi kadınlar için bizi arayınız.

temizlikci-kadin-3

Yatılı temizlikçi modelinin iş tanımında sadece temizlik yoktur. Eğer çok büyük bir ev değilse ve evde birkaç çalışan birden yoksa, temizlikçi evin diğer çamaşır, ütü ve yemek gibi işlerini de yapmaktadır. Evinizde işlerin yapılması her ne kadar kulağa basit gibi gelse de, bu angaryalarla uğraşmamak sizi iş hayatınızda dahi yükseltebilir. Daha verimli daha kazançlı bir iş hayatınız olabilir. Güncel hayatınıza daha çok odaklanabilirsiniz, ailenizle daha çok vakit geçirebilir, geri kalan tüm vakitleri daha kaliteli geçirebilirsiniz. Yani kısaca hayatınızdaki ev işi yüklerinden ve sorumluluklarından kurtulmak sizi daha çok hayata bağlıyor ve başarılı olmanızı sağlıyor. Bunun için bilimsel bir kanıt sunmaya gerek görmeksizin, vaktin ne kadar değerli olduğuna hepimiz hem fikirizdir.

Sizin istediğiniz kriterlerdeki güvenilir bakıcılar bizim tarafımızdan özenle birçok aday arasından elenerek bulunmaktadır. Biz İşkur’a bağlı bir firma olarak, asla personelden ücret almamaktayız. Bu nedenle sizinle uzun süre çalışabilecek adaylar yaratmaya çalışıyoruz. İşimizi bu şekilde yapmadığımız taktirde bize dönüşünün her zaman zaman kaybı ve nakit kaybı olduğunu biliyoruz. Tüm bunların sonucu olarak çalışma misyonumuz tamamen sizinle uzun dönem çalışacak temizlikçiler bularak doğru eşleşmeyi sağlamaktır. Bunu yaparak aynı zamanda kendimize de fayda sağlamış oluyoruz. Bunu bilen müşterilerimizin tamamı bizi diğer tanıdıklarına da referans etmektedirler.

“1 gün olarak “Temizlikçi Kadın” hizmetimiz yoktur. Aylık bazda tam zamanlı çalışacak personel hizmeti sağlamaktayız. Haftanın 5-6 günü çalışacak temizlikçi kadın bulmaktayız.” Çok uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firmayız. “Çocuk ve Bebek Bakıcısı”, “Hasta ve Yaşlı Bakıcısı” aynı zamanda “Temizlikçi ve Hizmetçi” hizmeti vermekteyiz. İşimiz ana vizyonu, sizinle uzun süre çalışacak personel hizmeti sağlamaktır. Personelin size uyumluluğu çok önemli olup, aynı zamanda ailenin de personele uyması önemli bir püf noktadır. Hizmet sağlanmadan önce bunun kritiği yapılır ve aile ile karşılıklı iletişim halinde süreç tamamlanmaktadır. Geçmiş tecrübelerimize dayanarak, doğru eşleşmenin uzun yıllar süren bir çalışmaya döndüğü aşikardır. Bakıcılık sektöründe 2 firma olarak hizmet vermekteyiz. Diğer firmamızın ismi Profesyonel Bakıcı‘dır. Sizde bize ulaşarak hızlıca evinizde temizlikçi kadınınızı başlatabilirsiniz.

Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar
× WhatsApp