Haziran 10, 2016

HAKKIMIZDA

VİP YARDIMCI HAKKINDA

İşleyişimiz ve Hakkımızdaki kısa bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır. Diğer tüm sorularınız ve bilgi için bize tüm iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

PROJE

VİP YARDIMCI BİR OMG AJANS PROJESİDİR. PROFESYONEL BAKICI FİRMASIYLA AYNI ÇATI ALTINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

KURUMSAL

MÜŞTERİLERİNE KURUMSAL OLARAK HİZMET SUNAN BİR FİRMADIR. SÖZLEŞMELİ LEGAL OLARAK ÇALIŞAN BİR AJANSIZ.

SÖZLEŞME

FİRMA ÇALIŞANLARIMIZ, KENDİ BÜNYEMİZDE BULUNAN ŞİRKETİMİZİN SÖZLEŞMELİ PERSONELİDİR.

AJANS

VİP YARDIMCI BİR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSUDUR VE AYNI ZAMANDA İŞ BULMA FİRMASIDIR. İŞ BAŞVURUSU ALMAKTADIR.

Firma Yapımız

İşkur'a bağlı Özel İstihdam Bürosuyuz.
İş arayışında bulunan her yardımcı, güncel personel havuzuna eklenmeden önce araştırılmakta ve güvenilirliğine bakılmaktadır. Siz değerli ailelerimizle buluşturacağımız ve ailenizden bir birey olacak olan bu kişilerin her anlamda iyi olmasını biz sizden daha çok istiyoruz. Çünkü bu şekilde her 3 taraf da (Aile, Personel, Vip Yardımcı) zaman kayıp etmeden, hızlıca talep ettikleri sürecin içerisine girmektedirler.

Her anlamda legal olarak çalışan bir firmayız. Tamamen şeffaf olan sistemimiz ile size en başta ne anlatılıyorsa, en sonda da bizden aynı sözleri duyuyor olacaksınız. Çalışma yapımız ile aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan, ileriye dönük personel anlamında garanti altına alınmaktasınız. Olumsuz süreçlerde, sözleşme kuralları içerisinde her zaman yanınızda olan bir firma olarak sizi mağdur etmeden, mutlu müşterilerimiz arasında kalacağınıza kendi nezdimizde söz veririz. Çünkü bu durum size olumlu yansıyacağı gibi, sizin de referans olmanızla bizi yeni ailelere yönlendirmeniz olumlu etkileyecektir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren 'Yeni Yardımcınız' size uygun olarak, sizin istediğiniz kriterlere göre yönlendirilmektedir. Çocuk Bakıcısıysa, çocuk bakıcısı; Yaşlı Bakıcısıysa, yaşlı bakıcısı gibi doğru özelliklere sahip bakıcı adaylarıyla tanıştırılırsınız. İşimizin kalitesi, size istediğiniz adayları bulmakla ölçülür. Biz bakıcılık ve ev yardımcıları sektöründe 2012 yılından beri hizmet veren bir firma olarak, sizin istediğiniz özelliklerde ve size uyabilecek adayları bulma konusunda çok tecrübe edindik. Bu nedenle zaman kaybı yaşamadan, nasıl bir Yardımcı, Bakıcı istiyorsanız size onu bulacak olan biz Vip Yardımcı ile iletişime geçiniz.

VIP EKİBİMİZ

Firma Sorumlularımız ve İş Tanımları

Oğuzcan Ergin

Oğuzcan Ergin

Firmanın sahip olduğu tüm faaliyetlerden sorumlu kişisidir. Profesyonel Bakıcı ve OMG Ajans firmalarının da sorumlusudur.
Merve Serter

Merve Serter

Firmanın Saha Yöneticisi olup, personel ile müşteriyi bir araya getirmekle ve anlaşmaları yönetmekle sorumludur.
Orçun Asaras

Orçun Asaras

Firmanın muhasebesel, finansal tüm işlerinden sorumlu kişisidir.
Ceyhan Bay

Ceyhan Bay

Firmanın portföyüne ek olarak; Müşterinin istemiş olduğu kriterlerdeki personel seçeneklerini bulmak ile sorumludur
× WhatsApp